להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    אשפוז

בעל החיים שלנו מעניק לנו אהבה רבה, ואנחנו מפתחים רגשות ודאגות ממש כמו לבן משפחה אהוב. וכמונו בני האדם גם לבעלי החיים באשר הם יש מצבים שדורשים התייחסות רפואית,תרופה, טיפול ואף אשפוז.

עלינו להיות ערניים לבעל החיים שלנו להכיר אותו ולשים לב כאשר נראה לנו שבעל החיים לא כתמול שלשום והתנהגותו משתנה, אם הוא נעשה אפתי,או לחלופין אגרסיבי, או כאשר נראה לנו שבעל החיים נמצא במצב של אי שקט או כל סימן אחר, עלינו לפנות מיד לרופא המטפל להתייעצות, להמשך טיפול לקבלת תרופה או אשפוז במידת הצורך.

במצבים כאלו נרצה להעניק את הטיפול הטוב ביותר עבור בעל החיי שלנו ולדעת שהוא בידיים טובות ואוהבות. במרפאת
וט 4 פט של ד"ר אפי וגשל תנאי אשפוז ברמה גבוהה מאוד ותוכלו מיד להרגיש שבעל החיים מקבל טיפול מסור ומקצועי.

במרפאת וט 4 פט של ד"ר אפי וגשל אנו מעניקים טיפולים ברמה גבוהה ע"י שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות הנותנות מענה רפואי הולם ויעיל ואף מציל חיים.

באשפוז אנו דואגים לתת לבעל החיים יחס אוהב ותנאים נאותים ומתאימים ברמה גבוהה.השגחה רפואית צמודה, תוך שמירה קפדנית על סטריליות. בנוסף אנו מעדכנים את המשפחה המודאגת בכל דבר ועניין באופן רציף לאורך כל האשפוז.
האשפוז מותאם לבעל החיים לצרכיו גודלו אופיו ומצבו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615