להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    גידול חתולים

חתול המתווסף לביתכם מחייב טיפול המתאים לו על מנת למנוע מחלות ובעיות עתידיות נוספות. עיקרי ההמלצות לגידול חתולים מובאות כאן. אפשר ליצור קשר עם המרפאה במידה ומתעוררות שאלות נוספות.

מזון חתולים
לחתול דרישות תזונתיות שונות משל האדם, ולכן, מומלץ להזינו במזון מסחרי לחתולים. מומלץ לשים לחתול את המנה היומית שלו כולה בקערה, ולאפשר לו לאכול אותה במנות קטנות כרצונו. יש לאפשר לחתול גישה חופשית לים ולארגז החול. המזונות הומלצים ביותר ע"י וטרינריים הם: יש להימנע ממתן עצמות, מזונות מתובלים, חלב, מוצרי שוקולד ובצל.

תוכנית חיסונים לחתולים
החשש העיקרי הוא ממחלות המדבקות בין חתולים דוגמת חתלתלת ומחלות דרכי נשימה עליונות, וכנגד מחלות אלו ניתן לחסן. החתול מקבל בסך הכל שני חיסוני מרובע במרווח של שלושה שבועות ביניהם. מומלץ לחסן חתולים שיוצאים מהבית גם בחיסון נגד כלבת. כמו כן, מומלץ לבצע בדיקת צואה לנוכחות טפילי מעיים, ולטפל בהתאם לממצאים. לאחר מכן, יש לחדש שנתית את חיסון המרובע, ובחתולים היוצאים מהבית יש גם לחדש את חיסון הכלבת.

רחיצה וטיפול כנגד פרעושים לחתולים
אין חובה לרחוץ חתול, למעט במצבים מיוחדים, משום שהחתולים נוהגים לנקות את עצמם. שמפו תינוקות מתאים לפרוות החתול, במקרה והחתול התלכלך בצורה קשה. טיפול נגד פרעושים, חייב להיות עקבי בכדי שיהיה יעיל (חשוב לשים לב להוראות היצרן). יש לוודא שהתכשיר בו משתמשים, מותאם לחתולים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רופא לחיות
 
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615