להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    וטרינר בבאר יעקב

כל מי שהם בעלים של בעלי חיים מסוגים שונים (כלבים, חתולים, זוחלים, ציפורים ואחרים) יודעים כי מערכת היחסים עם וטרינר מקומי חשובה ביותר ובמרבית המקרים תימשך לאורך שנים רבות.

כזה הדבר הוא גם בנוגע לשירותי וטרינר בבאר יעקב. אם אתם תושבי המקום ואתם זקוקים לשירותים של וטרינר או מרפאה וטרינרית בקרבת מקום, חשוב כי תצטיידו באחד שכזה מראש.

VET4PET הינה מרפאה וטרינרית המנוהלת על ידי וטרינר רב ניסיון בטיפולים מסוגים שונים בקשת רחבה של בעלי חיים שונים. השירות המסופק הוא ליישובי השפלה ובעיקר שירותי וטרינר בבאר יעקב, ראשון לציון, נס ציונה והסביבה.

חשוב כי הקשר עם וטרינר יהיה על בסיס קבוע וכי התיק הרפואי של בעל החיים יהיה זמין ונגיש להיסטוריה רפואית וטיפולים קודמים במידה והיו כאלה. הדבר מאפשר דיאגנוזה ומענה טיפולי טוב ומהיר יותר מאשר רופא חיות שאינו מכיר את בעל החיים ואת ההיסטוריה הרפואית שלו.

וטרינר בבאר יעקב אמור לספק קשת רחבה של שירותים וטרינרים לבעלי חיים ובעיקר:
• בדיקות מעבדה
• צילומי רנטגן
• אנדוסקופיה
• אונקולוגיה
• טיפולי פה ולסת
• טיפול בחיות אקזוטיות
• טיפולי פוריות והמלטה
• השתלת שבבים תת עוריים

כל השירותים הללו הם שירותי חובה מכל מרפאה וטרינרית מתקדמת המסוגלת לתת מענה מקיף לכל טיפול או בדיקה שבעל חיים כזה או אחר זקוק לו. כאשר הליווי הרפואי הוא מגיל הילדות ועד לבגרות של אותו בעל חיים הרי שמדובר בטיפול הטוב ביותר והעקבי ביותר שניתן להעניק לחיה שכה אוהבים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615