להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    וטרינר בבת ים

כשאנחנו בוחרים וטרינר לכלב או לחתול שלנו, יש לא מעט אלמנטים שמשפיעים על הבחירה שלנו, בין היתר אחד האלמנטים הוא, האם הוטרינר פעיל בעיר בה אנחנו גרים ובמילים אחרות, אנחנו נעדיף לבחור וטרינר אשר המרפאה שלו קרובה לביתנו, ורצוי אחד כזה שמפעיל מוקד וטרינרי 24 שעות וניתן לפנות על כל בעיה, במשך כל שעות היום.

נניח שאנחנו תושבי העיר בת ים, אז נכון שאנחנו יכולים להשתמש בשירות וטרינרי בתל אביב, חולון או ראשון לציון, שהן ערים גדולות יותר מבת ים וסביר להניח שיש שם יותר וטרינרים מאשר בבת ים. אך בכל זאת אנחנו נעדיף לחפש רופא חיות בבת ים, ולא בערים השכנות.

הסיבה היא לכך פשוטה, אם חס וחלילה קורה משהו שדורש טיפול חירום בחיה אשר ברשותנו, כלב, חתול או כל חיה אחרת, אז מן הסתם, אנחנו נעדיף להשתמש בשירותיו של וטרינר בבת ים אשר יכול לטפל במקרה בהקדם ולא נבזבז זמן יקר על נסיעות לוטרינר מחוץ לעיר. יש לקחת בחשבון אלמנט נוסף וזו העלות הכלכלית, אם אנחנו נצטרך בכל פעם שיש לנו עניין או צורך לטפל בכלב או בחתול שלנו, לנסוע אל עיר אחרת, הרי שאנחנו נבזבז עלויות רבות על נסיעות, זמן עבודה ועוד. לכן מומלץ גם בהיבט הזה להשתמש בשירותיו של וטרינר בבת ים.

כפי שציינו מלבד העובדה שמדובר בוטרינר שגר בעיר, קרוב לבית שלנו, הרי שאנחנו צריכים לבחור וטרינר שמפעיל מוקד וטרינרי 24 שעות, כולל בימי שישי-שבת, זה אומר שבכל מקרה חירום ניתן לפנות אל הוטרינר דרך הטלפון או בצורות אחרות, כולל הגעה למרפאה באופן פיזית. ברוב המקרים המוקד פעיל דרך הטלפון כשהוטרינר מגיע אל בית הלקוח במידת הצורך. זו גם הסיבה שאנחנו נעדיף לבחור וטרינר בבת ים, בהנחה ואנחנו תושבי העיר כמו בדוגמא שלנו, מאחר וכך הוטרינר יכול להגיע בהקדם לביתנו, מבלי שנצטרך לחכות זמן רב וכן מבלי שנצטרך להשקיע כסף רב בעלויות שונות, בפרט בהזמנת הוטרינר לביתנו.

אם אתם מחפשים וטרינר עם מוקד וטרינרי 24 שעות אשר פעיל בבת ים ובערי הסביבה, אתם מוזמנים לפנות אלי, ד"ר אפי וגשל, אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין, לטפל בחיית המחמד שלכם ולהעניק לכם את כל המידע הנדרש בנושאים השונים שקשורים לטיפול ותמיכה בחיות מחמד. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615