להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    וטרינר בנס ציונה

אם אתם תושבי נס ציונה ואתם הבעלים של חיה ביתית דוגמת חתול או כלב, חיה מיוחדת או אקזוטית דוגמת תוכי, נחש וכדומה, אתם בטח יודעים כמה חשוב הקשר הקרוב עם מרפאה וטרינרית באזור נס ציונה.

כמו שאנו כבני אדם נוהגים לפקוד את אותו רופא משפחה במשך שנים רבות, וזאת על מנת שנזכה לליווי רפואי צמוד ומידע מקיף אודותינו אצל אותו רופא מטפל לאורך שנים, הרי שכך יש לעשות גם עם בעל החיים שבראשותכם.

וטרינר בנס ציונה המכיר את בעל החיים שלכם, מלווה אותו בבדיקות וטיפולים שונים מילדות ועד בגרות, יהיה תמיד בעל גישה מהירה ומסודרת לתיק הרפואי שלו ובאפשרות לדעת מראש מה טוב יותר או פחות לבעל החיים במידת הצורך. בדך זו אתם משפרים את הטיפול שהחיה שלכם תקבל ומבטיחים כי לא יהיו טעויות או אי הבנות בנוגע לסוג הטיפול המתאים עבורה.

VET4PET הינה מרפאה וטרינרית המנוהלת על ידי וטרינר רב ניסיון בטיפולים מסוגים שונים בקשת רחבה של בעלי חיים שונים. השירות המסופק הוא ליישובי השפלה ובעיקר שירותי וטרינר בנס ציונה, ראשון לציון, חולון והסביבה.

שירותי וטרינר בנס ציונה בצור המקיפה כוללים:
• בדיקות מעבדה
• צילומי רנטגן
• טיפולי פה ולסת
• טיפול בחיות אקזוטיות
• טיפולי פוריות וליווי המלטה
• השתלת שבבים תת עוריים

חשוב כי כל אלו ועוד יהיו בליווי של בעל החיים מילדות עד בגרות ועל ידי אותו וטרינר בנס ציונה אשר מכיר את בע"ח ומנוסה כבר בטיפולים בו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615