להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    וטרינר בראשון לציון

העיר ראשון לציון הפכה זה מכבר לאחת הערים הגדולות בישראל והיא כוללת כיום קרוב לרבע מיליון תושבים ועוד אלפי בעלי חיים המוחזקים על ידי תושבים רבים ברחבי העיר בצורה מסודרת.

בעלי החיים כוללים כלבים, חתולים, עופות מסוגים שונים, זוחלים כאלו ואחרים וחיות אקזוטיות שונות. כל אלו נזקקות על בסיס קבוע לשירותי וטרינר בראשון לציון אשר יעניק להן שירותי בדיקה או טיפול על פי צורך אם יזדקקו לכך.

על מנת לשפר את השירות הרפואי שבעל החיים שלכם יזכה לו בראשון לציון, רצוי כי תעבדו על בסיס קבוע עם וטרינר בראשון לציון אשר נחשב לא רק וטרינר איכותי אלא גם לכזה שילווה את בעל החיים שלכם לאורך שנים רבות משלבי חייו הצעירים ועד לשלבים הבוגרים יותר. בדרך זו אותו וטרינר יכיר כבר את החיה שברשותכם, יחזיק בתיק היסטוריה רפואית שלה ויידע בצורה מהירה ויעילה איזה טיפול מתאים לה בדיוק כמו שרופא משפחה המלווה אתכם שנים רבות יידע כלפיכם.

כאשר אתם מעוניינים להצטרף לשירותי וטרינר בראשון לציון חשוב כי תבררו היטב לגבי סל השירותים שמספק אותו וטרינר או אותה מרפאה וטרינרית שאתם מעוניינים לחבור אליה לשנים רבות לעתיד. לא כל וטרינר מספק שירות מקיף לכל בעלי החיים.

חשוב שהשירות יכלול:
• בדיקות מעבדה
• צילומי רנטגן
• אנדוסקופיה
• אונקולוגיה
• טיפולי פה ולסת
• טיפול בחיות אקזוטיות
• טיפולי פוריות והמלטה
• השתלת שבבים תת עוריים

VET4PET הינה מרפאה וטרינרית המנוהלת על ידי וטרינר רב ניסיון בטיפולים מסוגים שונים בקשת רחבה של בעלי חיים שונים. השירות המסופק הוא ליישובי השפלה ובעיקר שירותי וטרינר בראשון לציון, חולון, באר יעקב, נס ציונה והסביבה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615