להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    מרפאה לחיות

בעלי החיים השונים שאנו מגדלים, במהרה הופכים לעוד בן משפחה ולכן נבחר עבורם את המרפאה לחיות הטובה ביותר, כשם שנבחר עבורנו.

המרפאה לחיות שאנו נבחר בראש ובראשונה תקבע על פי סוג בעל החיים שברשותנו, חשוב שהוטרינר המטפל יכיר את בעל החיים וידע לטפל באותו סוג בעל חיים בצורה הכי טובה.

לאיכות ומקצועיות הוטרינר יש חשיבות עליונה בטיפול השוטף בבעל החיים ובעיקר במצבי חירום, וטרינר שמכיר את סוג בעל החיים, את בעל החיים עצמו ויודע את ההיסטוריה הרפואית יוכל לאבחן לעזור ולטפל בצורה היעילה ביותר בכל מצב רפואי.

חשוב שלוטרינר המטפל יהיו את הכלים המתאימים ושהמרפאה לחיות תהיה מאובזרת במכשור מתקדם שמתאים לטיפול בסוגי בעלי החיים השונים.

חשוב גם שתהיה אפשרות לאשפוז בתנאים נאותים במידת הצורך (חמצן, כלובי התאוששות, מלאי תרופות וכו...). מעבר לחיסונים והטיפולים השגרתיים שבעל החיים צריך, יתכנו מצבים בריאותיים שונים שבהם בעל החיים יזדקק לטיפול וטרינר, במקרים כאלה בעיקר, עולה חשיבות הזמינות של המרפאה לחיות, ומומלץ להתעדכן במספרי החירום של המרפאה והווטרינר.

אובדן של בעל חיים הוא אירוע עצוב מאוד שבהרבה מקרים ניתן למנוע על ידי בחירה נכונה של מרפאה לחיות מקצועית וזמינה שמתאימה לבעל החיים שלנו.

בעלי החיים זקוקים לעזרתנו ולטיפולנו המסור ממש כמו ילדים, והם אינם יכולים לבחור עבור עצמם את המרפאה לחיות הטובה ביותר ולכן זה תפקידינו וחובתנו כלפיהם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615