להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    רופא לחיות

רופא טוב לחיות הוא רופא שבחר לעסוק ברפואה הוטרינרית מתוך אהבה לבעלי החיים באשר הם, ובריאותם חשובה לו בדיוק כפי שהיא חשובה לנו מגדלי בעלי החיים.

כשאנו בוחרים רופא לחיות עבור בעל החיים שברשותנו, ניסיונו של הרופא חיות הוא גורם מכריע בבחירה, חשוב מאוד לבחור רופא לחיות עם ניסיון של שנים רבות, דבר המעיד על ידע נרחב והכירות עם מצבי בריאות מגוונים ויכולתו של רופא החיות להתמודד עם מצבים רבים ולאבחן בצורה יותר מדויקת ומהירה מצבים בריאותיים שונים.

בנוסף למקצועיות ואיכות הוטרינר, המרפאה שבה הוא נמצא צריכה להיות מותאמת לצורכי אשפוז, התאוששות, בדיקות מיוחדות, ושיהיה כמובן מלאי תרופות זמין.

חשוב שהרופא לחיות יהיה קבוע ושיהיה זמין בכל שעה במידה ונקלע למצב חירום.
בעלי החיים שבחזקתנו סומכים עלינו שנאהב אותם, נטפל בהם, נשמור עליהם ונבחר עבורם את הטוב ביותר- אחרי הכל בעל החיים שאנו מגדלים הוא חלק מהמשפחה שלנו.

ד"ר אפי וגשל וטרינר משנת 2000, סיים את לימודיו בהצטיינות, מטפל בסוגים שונים של בעלי החיים, חיות בית, חיות משק, חיות אקזוטיות ואף מטפל בחיות הבר.

ד"ר וגשל עוסק ברפואה הוטרינרית מתוך אהבה גדולה לבעלי החיים באשר הם, מטפל תמיד באדיבות ומסירות רבה וישאף תמיד לתת את המענה הטוב הנכון היעיל והמהיר ביותר עבור בעלי החיים ובכך מקל על בעל החיים, ונותן ביטחון לבעליו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615