וטרינר בחולון

שירותי רפואה לחיות מסוגים שונים חשוב שיהיו על ידי רופא מטפל המכיר את בע”ח ואשר מלווה אותו במשך שנים רבות של בדיקות וטיפולים במידת הצורך. כל זאת בדיוק כמו שאנו אוהבים ללכת אל אותו רופא משפחה במשך עשרות שנים כיוון שהוא מכיר את המחלות שלנו, הגוף שלנו והסימפטומים החוזרים אצלנו לאורך השנים ויודע להתאים תרופה או טיפול בצורה יעילה לכל בעיה. אותו הדבר עם בעל החיים שלנו.

התאמת הוטרינר לבעל החיים
וטרינר בחולון הוא בעל מקצוע שחשוב להתאים לחיה שברשותכם ומוטב מוקדם ככל האפשר. חשוב כי יהיה מדובר באיש מקצוע עם כימיה טובה אליכם ואל בעל החיים ולהיות בטוחים כי הוא ילווה את בעל החיים במשך שנים רבות ויוכל לתת מענה טיפולי ככל שיידרש ביעילות ומהירות על בסיס ההיכרות המוקדמת עם החיה.

שירותי וטרינר בחולון הם מגוונים וחשוב לקבל שירות ממי שמסוגל לתת מענה מקיף לכל הצרכים של חיות מסוגים שונים ולאורך החיים שלהם. וטרינר המתמחה בפוריות והמלטה יוכל ללוות את הלידה של החיה החדשה, להתקין בה שבב תת עורי כעבור תקופה קצרה (במידה ומדובר בכלב או חתול), יוכל להעניק שירותי מעבדה הכוללים צילומים רנטגן ובדיקות דם וכמובן טיפולים מיוחדים במידת הצורך כמו היגיינת פה ולסת, אונקולוגיה, אנדוסקופיה ועוד.

VET4PET הינה מרפאה וטרינרית המנוהלת על ידי וטרינר רב ניסיון בטיפולים מסוגים שונים בקשת רחבה של בעלי חיים שונים. השירות המסופק הוא ליישובי השפלה ובעיקר שירותי וטרינר בחולון, נס ציונה, ראשון לציון, באר יעקב והסביבה.

צרו עמנו קשר או מלאו פרטיכם: