וטרינר ביקור בית

לא פעם אנחנו בוחרים וטרינר לכלב או לחתול שלנו, רק על פי פרמטרים כגון, היכן ממוקמת המרפאה שלו, שעות הפתיחה שלה, אילו שירותים הוא מציע לנו במסגרתה, מה עלויות הטיפול בו, וכדומה. אך אנחנו שוכחים שיש פרמטר נוסף שאנחנו צריכים לבדוק וזה האם מדובר בוטרינר נייד, במילים אחרות, האם הוא מעניק שירותים של ביקורי בית.

בשנים האחרונות יותר ויותר וטרינרים עורכים ביקורי בית אצל המטופלים שלהם. מרבית הוטרינרים עושים זאת בשעות העבודה, כשהם סוגרים את המרפאה בשעות מסוימות לצורך ביקורי בית או מעסיקים וטרינר נוסף על מנת שיוכלו להתפנות לביקורים אלו. במקרים אחרים, מדובר על וטרינר ביקור בית למקרי חירום בלבד אחרי שעות העבודה או בסופי שבוע. הרעיון הוא, שאם מדובר בעניין דחוף וחשוב, אז אין צורך לגרום ללקוח להגיע למרפאה אלא להגיע אליו הביתה לערוך את הטיפול אצלו.

כאן צריך לעמוד על מספר נקודות שיסבירו את חשיבות העניין. לא הרבה אנשים מתייחסים לנקודה של וטרינר ביקור בית ברצינות אך צריך לומר, מדובר בעניין מהותי כמעט, שכל מי שמחפש וטרינר לכלב, לחתול או לחיית מחמד אחרת, חייב לחשוב עליה.

ראשית, וטרינר עורך ביקור בית כשמדובר במקרים בהם הלקוח לא יכול להגיע אל המרפאה (מטעמים שונים, החל מחוסר ניידות ועד טעמים של גיל או מוגבלויות בתנועה) או במקרים בהם זה מסוכן לקחת את החיה למרפאה. במקרים כאלה אין ברירה אלא שיהיה זה וטרינר נייד שיערוך ביקורי בית.

שנית, וטרינר מגיע אל בית הלקוח, כשמדובר בטיפולים בסופי שבוע, אז מדובר במקרי חירום לכל דבר, ובמקום שהמטופל יצטרך לחכות עד יום ראשון, הוא יכול להעניק לחיית המחמד שלו טיפולים כבר באותו יום, קרי בסופשבוע. הרבה פעמים מדובר בעניין של חיים או מוות ומכאן החשיבות של העניין. זו גם הסיבה שיש לוודא שהוטרינר הוא זמין ואם הוא לא יכול להיות זמין, הוא דואג שוטרינר אחר יהיה זמין במקומו.

שלוש, וטרינר ביקור בית נוהג לערוך את הביקורים במקומות מעט מרוחקים מהמרפאה, על מנת לחסוך מהלקוחות שלו את הצורך להגיע אליו למרפאה, דבר שיצריך מהם זמן יקר.

לסיום, אם אתם מחפשים וטרינר חירום בבת ים והסביבה, אתם מוזמנים לפנות אלי, ד”ר אפי וגשל, אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אני עורך ביקורי בית. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתי קשר ואגיע גם אליכם.

צרו עמנו קשר או מלאו פרטיכם: