וטרינר ציפורים

לצד כלבים וחתולים, לא מעט אנשים מחזיקים בבית גם ציפורים, מדובר בתוכים או ציפורים מסוגים אחרים, אשר נמצאים בכלובים. חיות אלו הופכות את הבית ליותר שמח בזכות שירתם, וכן בזכות האפיון הצבעוני שלהם. אך לצערנו הרב, לא פעם הם גם נאלצים להתמודד עם מחלות שונות וסיטואציות אחרות שדורשות טיפול של וטרינר מומחה. וטרינר ציפורים.

לפני שנציג שורה של מקרים בהם נדרשת התערבותו של וטרינר ציפורים, חשוב לומר, שוטרינר זה כמו וטרינר עופות, מתעסק לא רק בציפורי בית, אלא גם בציפורים אחרות ובמקרים שרחוקים יותר מעין הציבור. למשל, מקרים בהם ציפורים נפצעות מגורמים שונים בטבע או אפילו מנסיבות אחרות שאחראיים להם בני אדם, כמו כן אנחנו יכולים למצוא מקרים בהם וטרינר ציפורים אחראי על טיפול בעופות בלולים, בוודאי כשמדובר על עופות שמיועדים לחברות מזון ומשם יעשו את דרכם אל הצלחת שלנו. כמו כן וטרינר ציפורים או וטרינר עופות, אחראי גם על כל אותן ציפורים ועופות אשר נמצאים בגני חיות, צפארי, ספארי וכדומה.

אם אנחנו מחזיקים ציפורים בבית אז באילו מקרים נפנה אל וטרינר ציפורים?
ראשית, כשאנחנו מגלים אפאטיות מסוימת מצד הציפור, כשהיא לא עפה בכלוב, לא זזה, לא אוכלת, אז סביר להניח שהיא חולה. זה יכול לקרות בגלל שיש משהו במזון שלה, במים, וכן מסיבות אחרות.

שנית, כשאנחנו מגלים פציעה אצל הציפור, למשל, במקרים בהם יש נשיכות, שריטות, כשהציפורן נשברת, פציעות בפה וכדומה. כל הפציעות הנ”ל יכולות להתרחש מסיבות שונות וחשוב מאוד לבדוק מה טיבן וכיצד להתמודד איתן.

שלוש, מוטב לפנות אל וטרינר ציפורים כשאתם מחליטים להביא בן או בת זוג לציפור שבכלוב. לא כל הציפורים מסתדרות ביניהן, ולכן מומלץ לבדוק זאת לפני שאתם מקבלים החלטה. הרבה פעמים גורם אחד גורם למוות של הגורם השני.

ארבע, רצוי להתייעץ עם וטרינר ציפורים במקרה ואתם מרגישים חולים או אלרגיים ויש להם חשד שזה בגלל הציפור. לפני שתחליטו למסור אותו, ייתכן ולווטרינר יהיו פתרונות עבורכם.

לסיום, אם אתם מחפשים וטרינר מומחה בבית אשר מתמחה בתחום של ציפורים ועופות, זה הזמן לפנות אלי, ד”ר אפי וגשל. אני מטפל בלקוחות מאזור בת ים, ראשון לציון, חולון והסביבה. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ואשמח לענות על כל שאלה ולעזור לכם בכל מקרה בו נתקלתם. אתם יכולים ליצור איתי קשר דרך האתר או בטלפון.

צרו עמנו קשר או מלאו פרטיכם: