מרפאה לחיות

בעלי החיים השונים שאנו מגדלים, במהרה הופכים לעוד בן משפחה ולכן נבחר עבורם את המרפאה לחיות הטובה ביותר, כשם שנבחר עבורנו.

המרפאה לחיות שאנו נבחר בראש ובראשונה תקבע על פי סוג בעל החיים שברשותנו, חשוב שהוטרינר המטפל יכיר את בעל החיים וידע לטפל באותו סוג בעל חיים בצורה הכי טובה.

לאיכות ומקצועיות הוטרינר יש חשיבות עליונה בטיפול השוטף בבעל החיים ובעיקר במצבי חירום, וטרינר שמכיר את סוג בעל החיים, את בעל החיים עצמו ויודע את ההיסטוריה הרפואית יוכל לאבחן לעזור ולטפל בצורה היעילה ביותר בכל מצב רפואי.

חשוב שלוטרינר המטפל יהיו את הכלים המתאימים ושהמרפאה לחיות תהיה מאובזרת במכשור מתקדם שמתאים לטיפול בסוגי בעלי החיים השונים.

חשוב גם שתהיה אפשרות לאשפוז בתנאים נאותים במידת הצורך (חמצן, כלובי התאוששות, מלאי תרופות וכו…). מעבר לחיסונים והטיפולים השגרתיים שבעל החיים צריך, יתכנו מצבים בריאותיים שונים שבהם בעל החיים יזדקק לטיפול וטרינר, במקרים כאלה בעיקר, עולה חשיבות הזמינות של המרפאה לחיות, ומומלץ להתעדכן במספרי החירום של המרפאה והווטרינר.

אובדן של בעל חיים הוא אירוע עצוב מאוד שבהרבה מקרים ניתן למנוע על ידי בחירה נכונה של מרפאה לחיות מקצועית וזמינה שמתאימה לבעל החיים שלנו.

בעלי החיים זקוקים לעזרתנו ולטיפולנו המסור ממש כמו ילדים, והם אינם יכולים לבחור עבור עצמם את המרפאה לחיות הטובה ביותר ולכן זה תפקידינו וחובתנו כלפיהם.

צרו עמנו קשר או מלאו פרטיכם: