צוות

ד”ר אפי וגשל

סיים את לימודיו בהצטיינות דיקן בשנת 2000 באוניברסיטה לרפואה וטרינרית בקושיצה סלובקיה. עם סיום הלימודים השתלם ד”ר וגשל בבית החולים הווטרינרי של האוניברסיטה של טנסי בארצות הברית, משם הביא עימו ידע נרחב בתחום הכירורגיה, רפואת החירום והרפואה הפנימית. בשנת 2004 עבר ד”ר וגשל סטאז בן שנה בפקולטה לווטרינריה באוניברסיטת דיוויס קליפורניה בארצות הברית, שם השתלם ברפואת קופים, חיות מעבדה וחיות אקזוטיות 

כיום מכהן ד”ר וגשל כווטרינר הראשי של גן החיות החי כיף בראשון לציון ובנוסף עומד בראש מרפאות “וט 4 פט” בראשון לציון אפי מרואיין לעיתים תכופות לטלוויזיה לרדיו ולעיתונות. בנוסף, מרצה ד”ר וגשל על רפואת חיות הבר וחיות אקזוטיות, הטיפול בהם וצורכיהם המיוחדים בישראל ובחו”ל ומשמש כיועץ פורומים באתרי אינטרנט המובילים לבעלי חיים ויועץ להקמת ותפעול פינות חי מוסדיות ופרטיות.

בילדותו נהג אפי לאמץ חיות רחוב ולטפל בהן באהבה וגם כיום, בנוסף לעבודתו ממשיך ד”ר וגשל להתנדב למען חיות חסרות בית ולהעניק להן טיפול רפואי בעמותת ראשון אוהבת חיות, עמותת חבר וכלביית בן דויד

ד”ר קרן ציטרין

סיימה את לימודיה ב-2011 בבית הספר הווטרינרי ע”ש קורט של האוניברסיטה העברית בירושלים, והצטרפה לצוות המרפאה לאחר סיום לימודיה. במרפאה עוסקת ד”ר ציטרין ברפואת חירום ורפואה פנימית.
קרן עוסקת גם בחינוך. סיימה בהצלחה בקורס “סיוע, חינוך ושיקום בעזרת בעלי חיים” במכללת סמינר הקיבוצים ועוסקת בתחום מגדלת את “שרלוט” ו”ג’אר-ג’אר”, שני שרקנים גרגרניים ושובבים.
 

רבקה וגשל

רבקה עוסקת באדמניסטרציה ושירות לקוחות. היעילות והדייקנות בביצוע עבודתה בשילוב עם החיוך, טוב הלב ואהבת בעלי חיים, מאפשרים תפקוד יעיל של המרפאה. רבקה מגדלת את שאבי הפודל החייכן ושבעה נכדים.
 

ד”ר אתיה אלפרן-זהר – וטרינרית

ד”ר אתיה אלפרן-זהר, סיימה לימודיה בבית הספר לווטרינריה ב- 2012 בבית הספר הווטרינרי ע”ש קורט של האוניברסיטה העברית בירושלים. מיד עם סיום לימודיה עבדה במספר מרפאות וטרינריות. אוהבת לעסוק בתחום החיות האקזוטיות, רדיולוגיה ורפואה פנימית. הצטרפה לצוות מרפאת Vet4Pet בשנת 2018.
 

ד”ר ארז ביטון

מומחה בכירורגיה וטרינרית בחיות קטנות מטעם הקולג’ הארופאי.
סיים את לימודיי הוטרינריה בבית ספר לרפואה וטרינרית ע”ש קורט, האוניברסיטה העברית ירושלים בשנת 2009, לאחר מכן המשיך ישירות לשנת איטנרנשיפ בחירום וטיפול נמרץ של חיות מחמד בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי.
בשנים 2014-2011 ביצע התמחות ברפואה כירורגית של חיות מחמד בבית החולים ע”ש קורט תחת הקולג’ הארופאי לרפואה כירורגית עד להסמכתו בשנת 2016  כדיפלומט של הקולג’. לאחר סיום ההתמחות המשיך לעבוד במחלקה הכירורגית של בית החולים כמומחה.
כיום ד”ר ביטון מספק שירותי כירורגיה מתקדמים למרפאות ברחבי הארץ .
תחומי עניין עיקריים – אורטופדיה , עור ורקונסטרוציה וכירורגיה אונקולוגית.
 

מיכל אברהם – מנהלת המרפאה

 מיכל אברהם אמא לשלושה בנים מקסימים, גידלה כלב מדהים ויפהייפה שהיה החבר הכי טוב שלה וסעדה אותו עד יומו האחרון, לאחר שנפטר ממחלה קשה. כרגע מגדלת את ג’ואי תוכי ג’אקו שובב ונשכן ואת ליידי כלבת האסקי .מיכל מרגישה ומאמינה שבעלי חיים הם אכן חבריהם הטובים ביותר של האדם, הנתינה והאהבה האין סופית שלהן היא ללא תנאים.
 

קרן רוזנטל – אסיסטנטית

קרן, אמא לחומי המושלם, בוגרת מכון מגיד -בית ספר לאחים/יות וטרינר ומאז עובדת במרפאת vet 4 pet , מתעניינת הרבה בתחום הניורולוגיה ורדיולוגיה . קרן מאמינה בכל ליבה שמגיע ל “כל” בעלי החיים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר , בין אם יש להם תקציב ובעלים שמחכים שיחזרו הביתה ובין אם הם חיות רחוב שאין מי שישלם עבור הטיפול שלהם ואף אחד לא יודע על קיומם.
בזמנה הפנוי קרן אוהבת לקרוא, לכתוב ובעיקר איך אפשר שלא לתת חיבוקים ונשיקות להולכים על ארבע.
 

צרו עמנו קשר או מלאו פרטיכם: