להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    וטרינר בחולון

שירותי רפואה לחיות מסוגים שונים חשוב שיהיו על ידי רופא מטפל המכיר את בע"ח ואשר מלווה אותו במשך שנים רבות של בדיקות וטיפולים במידת הצורך. כל זאת בדיוק כמו שאנו אוהבים ללכת אל אותו רופא משפחה במשך עשרות שנים כיוון שהוא מכיר את המחלות שלנו, הגוף שלנו והסימפטומים החוזרים אצלנו לאורך השנים ויודע להתאים תרופה או טיפול בצורה יעילה לכל בעיה. אותו הדבר עם בעל החיים שלנו.

התאמת הוטרינר לבעל החיים
וטרינר בחולון הוא בעל מקצוע שחשוב להתאים לחיה שברשותכם ומוטב מוקדם ככל האפשר. חשוב כי יהיה מדובר באיש מקצוע עם כימיה טובה אליכם ואל בעל החיים ולהיות בטוחים כי הוא ילווה את בעל החיים במשך שנים רבות ויוכל לתת מענה טיפולי ככל שיידרש ביעילות ומהירות על בסיס ההיכרות המוקדמת עם החיה.

שירותי וטרינר בחולון הם מגוונים וחשוב לקבל שירות ממי שמסוגל לתת מענה מקיף לכל הצרכים של חיות מסוגים שונים ולאורך החיים שלהם. וטרינר המתמחה בפוריות והמלטה יוכל ללוות את הלידה של החיה החדשה, להתקין בה שבב תת עורי כעבור תקופה קצרה (במידה ומדובר בכלב או חתול), יוכל להעניק שירותי מעבדה הכוללים צילומים רנטגן ובדיקות דם וכמובן טיפולים מיוחדים במידת הצורך כמו היגיינת פה ולסת, אונקולוגיה, אנדוסקופיה ועוד.

VET4PET הינה מרפאה וטרינרית המנוהלת על ידי וטרינר רב ניסיון בטיפולים מסוגים שונים בקשת רחבה של בעלי חיים שונים. השירות המסופק הוא ליישובי השפלה ובעיקר שירותי וטרינר בחולון, נס ציונה, ראשון לציון, באר יעקב והסביבה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615