חיסונים לחתול

בעל החיים שבחרתם, הופך להיות במהרה חלק מהמשפחה, כשם שכל הורה מטפל ומגדל את ילדיו לפי ראות עיניו, כך גם דרכי הטיפול הגידול של בעל החיים ורמת ההקרבה.

אך חיסונים לחתולים הם חובתנו החוקית והמוסרית כלפי החתולים וכלפי הסביבה, ועליהם לא כדאי ואף אסור לוותר. גור חתולים הוא ממש כמו תינוק ומערכת החיסון שלו עדיין לא בשלה ומאוד פגיעה וצריך להגן עליו מפני מחלות שבהן הוא עלול להידבק בקלות יחסית,ועלולות לפגוע בו עד כדי סכנת חיים, ולכן גור מגיל חודש ימים צריך לעבור סדרה של חיסונים, כמו כן פעם בשנה יש לתת חיסון מרובע וטיפול מונע לתולעים.

חשוב לציין שחתולים המסתובבים גם בחוץ רצוי לחסן גם נגד מחלת הכלבת. חשוב לציין שחיסונים לחתולים חשובים מאוד לחתולים ולבני אדם כאחד. נראה כי ההוצאות על הטיפול השותף בבעל החיים אינן מועטות אך אם נשים לב מדובר בכמה מאות שקלים בלבד, כשמקפידים על חיסונים לחתולים וטיפולים מונעים באופן שיגרתי ובמועדים הדרושים, הסיכוי של החתולים לחלות יורד וכך גם אפשר להימנע מהוצאה בלתי צפויה. הרפואה הוטרינרית היא בבסיסה רפואה מונעת ותפקידה למנוע מראש את המחלות הצפויות וכך גם מוזילה את עלויות טיפול.

צרו עמנו קשר או מלאו פרטיכם: