להזמנת תור לייעוץ וטרינרי
אנא צרו עמנו קשר
או מלאו פרטיכם:
 
מרפאה לחיות  
 
מרפאה וטרינרית בראשון לציון  
 
גידול כלבים  
 
גידול חתולים  
 
רופא לחיות  
 
חיסונים לחיות  
 
וטרינר בבאר יעקב  
 
בית חולים לחיות  
 
אשפוז  
 
וטרינר ברמלה  
 
רופא וטרינר בבת ים  
 
וטרינר חיות אקזוטיות  
 
סירוס כלבים מחיר  
 
עיקור חתולה  
 
וטרינר מומחה עד הבית  
 
רופא וטרינר עד הבית  

    סירוס כלבים מחיר

כשאנחנו מגיעים אל וטרינר כלבים בבת ים או בכל מקום אחר, אנחנו יכולים למצוא רשימה של שירותים אשר הוא מציע לנו, ביניהם אפשר למצוא שורה של חיסונים ובפרט חיסון תועלת הפארק וחיסון כלבת, וכן אנחנו יכולים למצוא פעולות כמו סירוס כלבים (זכרים) או עיקור במקרה של כלבות.

במאמר זה נסביר את החשיבות של שירותים שונים ומדוע צריך להתייחס אליהם ברצינות ולא לדחות את ביצועם. תחילה נספר שכמעט בכל מרפאה של וטרינר כלבים בבת ים או בערים אחרות, נמצא את מגוון השירותים אשר מצוינים במאמר זה, כשההבדל נובע בדרך כלל במחיר שגובה הוטרינר מצד אחד ומצד שני במקצועיות של ביצוע העבודה.

נתחיל בפעולה של סירוס כלבים.  ההמלצה היא לסרס כל כלב כבר בגיל צעיר, למרות שזה פוגע ביצר המיני שלו ומגביל את היכולת שלו להביא צאצאים, הרי שזו המלצה שניתנת לבעלי כלבים רבים מסיבות שונות. ראשית, כלבים זכרים שאינם מסורסים, אין להם את היכולת שיש לבני אדם להימנע מפעולות מיניות, כלומר להקפיד שלא לעשות זאת בכוח. מה שעלול לגרום לכך שהם ימצאו כלבה ופשוט יחליטו לעשות בה כרצונם, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים עבורה וגם עבורכם כבעלים שלה.

שנית, כלבים שאינם עוברים סירוס הם הרבה יותר עצבניים, אתם תרגישו את זה כשתשחקו או תטיילו איתם וכן בהתנהגות שלהם עם חפצים שונים.

שלוש, ההנחיה היא לבצע סירוס על מנת שלא ייווצר מצב שייוולדו כלבים רבים שלא ניתן לטפל בהם, סביר להניח שאז הם יעברו להסגר ואולי אף להמתה. לכן מוטב לעשות הכל בשביל להימנע מלהגיע למצב כזה.

חשוב להבהיר סירוס כלבים מחיר לא משתנה, המחיר קבוע כמעט בכל המרפאות ויש עמותות שאף עושות זאת במחיר סמלי.
לגבי חיסון תועלת הפארק, הרי שמדובר בהליך שיש לבצע כל 3 חודשים אצל הוטרינר, מדובר בחיסון שהוא לטובת בריאותו של הכלב, הוא מיועד הן לכלבים שמטיילים עם הבעלים ועם רצועה והן לכלבים שמשוחררים חופשי בפארקים או במקומות אחרים. החיסון מונע מחלות שעלולות להיווצר מחיטוט בצואה, זבל ובמקומות אחרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על סירוס כלבים או חיסון תועלת הפארק, אתם מוזמנים לפנות אלי, ד"ר אפי וגשל, וטרינר כלבים בבת ים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש בנושא. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טל': 072-33-80-343
מרפאה לחיות    מרפאה וטרינרית בראשון לציון    גידול כלבים    גידול חתולים    רופא לחיות    חיסונים לחיות    וטרינר בבאר יעקב    בית חולים לחיות    אשפוז    וטרינר ברמלה    רופא וטרינר בבת ים    וטרינר חיות אקזוטיות    סירוס כלבים מחיר    עיקור חתולה    וטרינר מומחה עד הבית    רופא וטרינר עד הבית   
סניף ראשל"צ - רח' ירושלים 14  טל. 03-9665615